İŞ DETAYI : www.akkarpat.com

HİÇBİR AŞAMASINDA SERMAYE GEREKTİRMEDEN,MEVCUT İŞİNİZİ BIRAKMADAN,ZAMAN-MEKAN BAĞIMLILIĞI OLMADAN,100 DEN FAZLA ÜLKE VE BÖLGEDE KENDİ İŞİNİZİ KURABİLECEĞİNİZ BİR B PLANI !
İNTERNET,TAŞIMACILIK VE BANKACILIK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER,TÜM İŞ SİSTEMLERİNİ ETKİLEDİĞİ GİBİ,ÖZELLİKLE DAĞITIM VE TİCARET SEKTÖRÜNDE DEVRİM YARATTI.ÜRETİCİ TÜKETİCİYE,TÜKETİCİ İSTEDİĞİ ÜRETİCİYE ANINDA ULAŞABİLİYOR.ARTIK BİR ARACIYA İHTİYAÇ YOK.
60 YILA YAKIN DÜNYADA,23 YILDIR DA ÜLKEMİZDE HİZMET SUNAN BİR İŞ ALTYAPISI İLE İŞ ORTAKLIĞI YAPIYORUZ.
HERHANGİ BİR ÜCRET ÖDEMEDEN,SİSTEME KAYIT OLARAK,KOŞULSUZ İADE GARANTİLİ,DOĞAL SAĞLIKLI KALİTELİ ÜRÜNLERİ,DİREK ÜRETİCİSİNDEN ALIP,KULLANIR İSEK TASARRUF,SATARSAK % 30 KAZAN ELDE EDERKEN,AYNI ZAMANDA BİR İŞ FIRSATININ SAHİBİ OLURUZ.
BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ ŞİRKET;AMWAY. DOĞRUDAN SATIŞ SEKTÖRÜNÜN LİDERİ,100 DEN FAZLA ÜLKE VE BÖLGEDE AKTİF,DÜNYADA BİNLERCE ÇEŞİT SEÇKİN ÜRÜN ÜRETEN VE EN ÖNEMLİSİ,FIRSAT ARAYAN GİRİŞİMCİLERE,SERMAYE RİSKİ ÜSTLENMEDEN KENDİ İŞİNİ KURMA FIRSATI SAĞLAYAN,YENİLİKLERİ ANINDA TAKİBEDEREK TEKNOLOJİ ÜRETEN BİR ŞİRKET.
İŞİMİZİ KURARKEN PROFESYONEL BİR İŞ DESTEK SİSTEMİ VE KENDİ İŞİNİ KURMUŞ BAŞARILI İŞ ADAMLARINDAN YARDIM VE DESTEK ALIYORUZ.ARKASINDA ONLİNE İŞ EĞİTİMLERİ VE MUHTEŞEM BİR EĞİTİM PROGRAMINA SAHİBİZ.
BİR HAYALİNİZ VAR VE BU İŞ FIRSATININ SİZİN İÇİN DE BİR ARAÇ OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNDÜYSENİZ,SİZİ BURAYA YÖNLENDİREN KİŞİ İLE İRTİBAT KURUN VEYA ONLİNE KAYDINIZI YAPIN VE SÜRECİ BAŞLATIN.SONRASINDA SİZİN TALEBİNİZ VE BEKLENTİNİZ DOĞRULTUSUNDA DESTEK ALACAKSINIZ.
SAYGILARIMLA.

ONLİNE ÜCRETSİZ KAYIT

ALMANYA İÇİN KAYIT:7119568
İSPANYA-PORTEKİZ İÇİN : 5058593

Değişim,iletişim ve teknoloji çağında, sınırlarımızı zorlayarak devam ediyor.Çalışma şekli eskisi gibi olmayacak.Sabah işe git,belli saat çalış,eve dön kavramı,her an her yerde hem iş hem yaşam tarzına dönüşüyor.Zamanı para karşılığı satma yerine,performans karşılığı gelir kavramı ön plana geçiyor.